Termometr internetowy z baterią.
 • Termometr elektroniczny z wyświetlaczem LCD. Zasilane z dwóch baterii pastylkowych, dzięki czemu otrzymano duży chwila publikacji bez potrzebie wymiany baterii (do 2 lat). Rejestrator temperatury no enegry w skrzynce IP67. Normalna oraz mechaniczna aplikacja zezwala na bliski odczyt temperatury. są w zintegrowany czujnik temperatury NTC o długości 2m. Układane w tablicy na zatrzask.
  image
  Ciemna i mechaniczna aplikacja pozwoli na krótki odczyt temperatury, wpis w pamięci aplikacji oraz opcja wysłanie pliku excel oraz pdf. Wysoko wodoodporna folia w jaką opakowany jest rejestrator umożliwia na światowe zastosowanie. Bardzo lekkie kształty i długa żywotność baterii idą w przeciętny i swobodny sposób dbać każdą przesyłkę w dużo rzeczach, np. medycyna, szczepionki, żywność, laboratoria, transport produktów. Kolejnym plusem rejestratora ETAG-1 jest daleka żywotność baterii.
  Rejestrator gorączki i wilgotności RCW800wifi, dane grane są na wbudowanym wyświetlaczu urządzenia oraz dostarczane do bezprzewodowo, za pośrednictwem sieci WiFi do serwera. Konfigurację rejestratora przekłada się przez przeglądarkę internetową, następnie rejestrator że przeżyć zamontowany w nieznanym miejscu w pas sieci WiFi. Zebrane dane można przeglądać za usługą przeglądarki internetowej. Rejestrator temperatury z wbudowaną drukarką dany do zestawie w kabinie kierowcy czasowo straci powiązanie z internetem, pomiary temperatury są przechowywane w świadomości wewnętrznej rejestratora, po uzyskaniu wymieszania z budową wysyłane do serwera. W myśli rejestratora zbierane są wartości maksymalne i słabe Nowoczesna obudowa hermetyczna z należytym wyświetlaczem LED zapewnia duże bezpieczeństwo i możliwość . Konsument w wszystkiej sekund że zbudować podglądu bieżących zalet, bądź szansa konfiguracji progów temperatury, których przekroczenie ruchomi alarm, zawiadomienie o alarmie zostanie nadawane na wskazane adresy e-mail. Po zainstalowaniu aplikacji na smartfonie klient na dzisiaj ma dojazd do rejestratora, na bieżąco otrzymuję wiadomość o alarmach.

  Do wykonań w organizmie HACCP rejestrator może stać zaopatrzony w świadectwo wzorcowania przyrządu. Zalety rejestratora :

  duża dokładność czujnika gorączki i wilgoci,
  ofertę kreacji na zasilaniu bateryjnym nawet do 6 godzin,
  prosta budowa progów alarmowych,
  sygnalizacja dźwiękowa i świetlna stanów alarmowych,
  pamięć 20 000 punktów pomiarowych,
  możliwość exportu wyników pomiarów do stylów plików, zestawienia graficznie,
  stały monitoring online z wstępem do platformy WiFi, z ukochanym interwałem odświeżania
  Zewnętrzny dołączany czujnik temperatury NTC o długości 80cm. Otrzymuje wszechstronne zastosowanie wszędzie tam gdzie wskazana jest rejestracja i archiwizacja temperatury, zwłaszcza w przemyśle spożywczym, rolniczym, chłodniczym, farmaceutycznym i laboratoryjnym. Stosowany zarówno w transporcie chłodniczym. Podgląd max i szczupłej temperatury zmierzonej, sygnalizacja optyczna przekroczonych progów alarmowych.

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!