Rejestrator temperatur NFC w skrzynce IP67. Wyrazista oraz mechaniczna aplikacja umożliwia na silny
 • Twarda oraz mechaniczna aplikacja pozwoli na bliski odczyt temperatury, wpis w opinie aplikacji a drogę wysłanie pliku excel oraz pdf. Wysoko wodoodporna folia w jaką zapakowany jest rejestrator osiągnie na międzynarodowe zastosowanie. Znacznie cienkie rozmiary i długa żywotność baterii dają w pionowy oraz dostępny sposób kontrolować wszą przesyłkę w dużo dziedzinach, np. medycyna, szczepionki, żywność, laboratoria, transport owoców. Dodatkowym plusem rejestratora ETAG-1 jest długotrwała żywotność baterii.
  Rejestrator gorączki oraz wilgotności RCW800wifi, dane przedstawiane są na wbudowanym wyświetlaczu narzędzia oraz przenoszone do bezprzewodowo, za pośrednictwem sieci WiFi do serwera. Konfigurację rejestratora pracuje się przez przeglądarkę internetową, następnie rejestrator może zostać posadzony w którymkolwiek lokum w aspektu sieci WiFi. Nowoczesna obudowa hermetyczna z długim wyświetlaczem LED gwarantuje wysokie bezpieczeństwo oraz zdolność dane można przeglądać za usługą przeglądarki internetowej. Jeśli rejestrator czasowo straci powiązanie z internetem, pomiary temperatury są umieszczane w opinii wewnętrznej rejestratora, po osiągnięciu wymieszania z budową odsyłane do serwera. W myśli rejestratora noszone są wartości maksymalne i podstawowe temperatury. Użytkownik w wszystkiej sekundy że sprawić podglądu bieżących ceny, bądź szansa konfiguracji zakresów Nowoczesna obudowa hermetyczna z potężnym wyświetlaczem LED zapewnia doskonałe zaufanie i swobodę , których przejście ruchomi alarm, powiadomienie o alarmie zostanie nadawane na pokazane adresy e-mail. Aplikacja mobilna prowadząca produkcją systemu klimatyzacji  aplikacji na smartfonie odbiorca na obecnie posiada dojazd do rejestratora, na bieżąco otrzymuję informację o alarmach.
  Rejestrator gorączki i wilgoci RC-4HC z otwarty dołączany czujnik temperatury NTC o długości 80cm. Znajduje wielkie zastosowanie wszędzie tam gdzie pożądana jest ewidencja i archiwizacja gorączki oraz wilgotności. Zwłaszcza w przemyśle spożywczym, rolniczym, chłodniczym, farmaceutycznym i laboratoryjnym, traktowany jest także w transporcie chłodniczym. Podgląd ogromnej i lekkiej temperatury zmierzonej, sygnalizacja optyczna przekroczonych limitów alarmowych.
  Do zastosowań w planie HACCP rejestrator że pozostać wyposażony w zeznanie wzorcowania przyrządu.
  Rejestrator znajduje zastosowanie wszędzie tam gdzie konieczna jest rejestracja i archiwizacja temperatury. Szczególnie w przemyśle spożywczym, rolniczym, chłodniczym, farmaceutycznym i laboratoryjnym. Danie można wykorzystać w transporcie chłodniczym.
  Rejestrator RC-5 pozwala przy współpracy klawiszy dokonać podglądu wielkiej i odpowiedniej temperatury zmierzonej, sygnalizacja optyczna przekroczonych limitów alarmowych. Do obsługi rejestratora do wyboru dołączona jest tablica z aplikacja.

  Rejestrator temperatury RCW-600A, dane przedstawiane są na wbudowanym wyświetlaczu dania oraz nadawane do bezprzewodowo, za pośrednictwem sieci GSM do serwera. Konfigurację rejestratora przekłada się przez przeglądarkę internetową, następnie rejestrator że przeżyć zamontowany w wolnym siedzeniu w pas sieci GSM. Zgromadzone dane można analizować za usługą przeglądarki internetowej. Jeśli rejestrator czasowo straci powiązanie z internetem, pomiary temperatury są przechowywane w opinie wewnętrznej rejestratora, po zdobyciu zmieszania z budową przenoszone do serwera. W pamięci rejestratora chronione są wartości ogromne i odpowiednie temperatury. Klient w każdej sekundzie może skończyć podglądu aktualnych liczbie, bądź możliwość konfiguracji progów temperatury, których przejście ruchomi alarm, poinformowanie o alarmie zostanie przekazane na wybrane adresy e-mail. Po zainstalowaniu aplikacji na smartfonie użytkownik na bieżąco jest wstęp do rejestratora, na dzisiaj zdobywam daną o alarmach.
  - duża dokładność czujników temperatury,
  - możliwość działalności na zasilaniu bateryjnym nawet do 6 godzin,
  - prosta budowa progów alarmowych,
  - sygnalizacja dźwiękowa oraz świetlna stanów alarmowych,
  - pamięć 20 000 punktów pomiarowych,
  <img src="http://static1.redcart.pl/templates/images/thumb/18219/1500/1500/pl/0/templates/images/products/18219/d2ea5816ce7a8

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!